Instalatér - Topenář - Plynař

» » Havarijní nonstop služba

Havarijní nonstop služba

Instalatéři Vám opraví:

- prasklé potrubí, protékající WC, zamrzlé potrubí, poškozené vodovodní baterie, vyčistí kanalizaci a odpad...

Topenáři Vám opraví:

- úniky na topném systému, nefunkční radiátorový ventil, vymění praslý radiátor...

Plynaři Vám opraví:

- únik plynu na potrubí, odstavý plynový spotřebič...

 

Při výjezdu k havárii je doprava ZDARMA!!! Účtuje se pouze výjezd technika včetně prvotního zjištění závady a zvlášť hodinová sazba za opravu. V případě výskytu havarijní situace je nutno reagovat okamžitě, aby se zabránilo dalšímu šíření havárie či nehody a mohly být provedeny všechny kroky vedoucí k rychlému obnovení normálního stavu.

 

Efektivita a extrémní výkony našich strojů spolu s vysokým pracovním nasazením našich pracovníků zaručuje rychlé odstranění následků provozních poruch, ekologických havárií či živelných pohrom.

Rychlá reakce může taktéž předejít nejen finančním ztrátám, ale i ztrátám na majetku či dokonce lidských životech. Objekt, pro který je havarijní smlouva uzavřena, je viditelně označen nálepkou s havarijním telefonním číslem na vchodových dveřích popřípadě v dalších společných prostorách tak, aby všichni uživatelé mohli havarijní službu přivolat.

 

Výhody, které vám poskytuje smlouva na havarijní službu:

 

Šetří vaše peníze

- za provedené práce jsou účtovány předem dohodnuté sazby za práci, materiál i cestovné. Jiné firmy účtují často za výjezdy v noci či o sobotách a nedělích mnohonásobné sazby.

 

Šetří vaše nemovitosti

- zásah havrijní služby je rychlý a profesionální - zná váš objekt, umístění všech důležitých uzávěrů, rozvodů, může mít i klíče od uzavřených částí.

Šetří váš čas

 

- nemusíte ztrácet čas vyhledáváním kontaktů na havarijní opraváře. O všech zásazích jste v následující pracovní den informováni.

Šetří vaše nervy

 

- nejste obtěžováni požadavky uživatelů objektu v době, kdy si užíváte zaslouženého odpočinku. Havárie řeší odborníci – rychle a profesionálně.

K havarijním výjezdům vyjíždíme z do každého kouta Prahy a okolí do cca 25 km


Zpět