Instalatér - Topenář - Plynař

» » Profil naši firmy

Profil naši firmy

Společnost AQUAPLUMB s.r.o. vznikla v polovině roku 2012 přechodem z fyzického podnikání OSVČ.

S podnikáním jako fyzická osoba jsme začali již v roce 1997. Na základě zvyšování objemu zakázek, počtu zaměstnanců a také smluvních zákazníků, jsme zvolili založení společnosti s ručením omezením.

Naším původním cílem byly rekonstrukce a nové realizace vody, topení a plynu v bytových domech. Naši zákazníci měli stále častěji požadavek na zajišťování nonstop servisu, a tak došlo k rozšíření činnosti o nonstop pohotovost, pro kterou byli přijati noví pracovníci, kteří vynikají zkušenostmi nejen s novými materiály, ale také znalostmi materiálů, které se v dnešní době již nepoužívají, a znají způsoby, kterými dokážou i takto staré materiály opravit.Ӏ

Pro kvalitní administrativní zajištění nonstop havarijního servisu byla zřízena bezplatná linka s telefonní ústřednou, která tímto dává možnost okamžitého dovolání a minimalizuje čas pro nahlášení havárie.

Pro kvalitní technické zajištění nonstop havarijní služby, dochází každé tři roky k obnově vozového parku, dále každý rok ke kontrole a servisu elektrického nářadí.

Na základě těchto parametrů nedochází k situacím, kdy by instalatér, topenář či plynař nedorazil včas na adresu zákazníka.Ӏ

Naším cílem je udržet stabilní tým zaměstnanců, kteří se osvědčili jako zkušení odborníci v oboru voda – topení – plyn a pravidelně se seznamují s novými technologiemi.

Výběr našich pracovníků je obtížný už jen z toho důvodu, že práce provádíme v bytech u zákazníků.

Naši pracovníci přicházejí do styku s penězi při vyúčtování zakázek v místě realizace, často u starších lidí přímo v bytech, a proto klademe důraz na zodpovědnost, absolutní bezúhonnost, velmi slušné vystupování, čisté firemní oblečení označené našim logem a jménem firmy.

Naší hlavní činností jsou obory vodoinstalatérství, topenářství a plynařství. K tomuto řemeslu je třeba zajistit i další navazující řemeslné práce jako např. elektroinstalace, stavební práce, malířské a lakýrnické práce. Řemesla, která neprovádíme vlastními pracovníky, pro nás zajišťují firmy, které jsou prověřeny dlouhodobou spoluprací a hlavně na základě spokojenosti našich zákazníků.

Ke konci letošního roku 2013 plánujeme zavedení certifikátu jakosti ISOӀ

Naším cílem jsou kvalitní služby pro spokojenost zákazníka. Vizitkou jsou zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

 

 


Zpět